Szkolenia bhp, przepisy bhp, ryzyko zawodowe, służba bhp

telefon: 0-600 899 559

O Firmie

Misją firmy jest stać się preferowanym przez klienta dostawcą usług bhp, biorąc pod uwagę jakość tych usług, cenę oraz utrzymanie stałego, wysokiego poziomu obsługi firm.

W celu realizacji naszej misji uzgodniliśmy następującą strategię:

  • całkowite ukierunkowanie działań firmy na potrzeby klienta,
  • kształtowanie wspólnej, wzajemnej płaszczyzny porozumienia i współpracy z naszymi klientami, naszymi pracownikami a także naszymi współpracownikami,
  • Kształtowanie u naszych pracowników odpowiedzialnych i umiejętnych zachowań w kontaktach z klientami; szkolenie i motywowanie naszych pracowników tak, by znali i rozumieli potrzeby naszych klientów.

 

Współpracującymi z nami firmami zapewniamy:
  • elastyczność dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb,
  • fachową i rzetelną obsługę,
  • bieżące konsultacje i doradztwo,
  • atrakcyjne ceny usług.

 

ALFA jest jedną z niewielu polskich firm szkoleniowych, uznającą za nadrzędny cel przekształcanie wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne. Starając się zapewnić naszym klientom najwyższy standard szkoleń, współpracujemy z wysokiej klasy wykładowcami oraz specjalistami zajmującymi się zawodowo problematyką bhp, mającymi kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, oraz posiadającymi szeroką wiedzę w zakresie objętym szkoleniem.

Jesteśmy przekonani, że dzięki realizacji naszych celów przyczyniamy się do minimalizacji ryzyka wypadkowego, budowania zdrowej atmosfery wśród pracowników, a pośrednio także do zwiększania wydajności pracy.

ADRES
ul. Darwina 7/11
03-484 Warszawa

TELEFON
telefon: 0-600 899 559
telefon II: 0-22 619 72 35

E-Mail: biuro@bhp-alfa.pl
Nr. konta
04-11402004-0000320229620630

© ALFA BHP- All Rights Reserved